Enota Ribiška v prenovi

IMG_1379

Enota Ribiška bo svoja vrata lahko ponovno odprla z novim šolskim letom, tako da bo spet zaživela s smehom in veseljem otrok in vseh zaposlenih. Na Enoti Ribiška trenutno potekajo obnovitvena dela, opleski, brušenje in lakiranje parketov, obnova notranjih vrat, saniranje sanitarij in druga obnovitvena dela, ki bodo predvidoma zaključena do konca meseca junija. Trenutno je v teku tudi izbira izvajalca dobave in montaže notranje opreme (mizice, stolčki, omare in drugo pohištvo). Predvidevamo, da bo montaža pohištva izvršena v mesecu juliju. V Enoti Ribiška bodo štirje oddelki, od tega dva oddelka prvega in dva oddelka drugega starostnega obdobja. Skupni stroški investicije znašajo približno 150.000 evrov.