Objava rezultatov natečaja Velike stvaritve malih mojstrov 2024

Spoštovani sodelujoči, 

 
objavljamo rezultate izbora likovnih del v okviru projekta Velike stvaritve malih mojstrov 2024. Strokovno komisijo so sestavljali strokovnjaki iz Pedagoške fakultete Univerze v Mariboru, predstavnica Pokrajinskega muzeja Maribor in predstavnici Vrtca Ivana Glinška Maribor.

 

Člani strokovne komisije so bili:

  • Red. prof. dr. Matjaž Duh (predsednik),

  • Izr. prof. dr. Jerneja Herzog,

  • asist. mag. Katja Kozjek Varl,

  • Ivana Unuk, kustodinja pedagoginja, umetnostna zgodovinarka,

  • Julijana Kološa, dipl. vzgojiteljica,

  • Maša Hedl, dipl. vzgojiteljica.

Na letošnjem natečaju je sodelovalo več kot 340 otrok iz 21. šol in 10. vrtcev.

Izbor del, ki bodo razstavljena najdete na povezavi: SEZNAM IZBRANIH DEL Z OBJAVO NAGRAJENCEV VSMM 2024
 
Otvoritev razstave bo potekala dne, 7. 5. 2024, ob 17.00 uri. 15 otrok iz posameznih starostnih obdobij bo prejelo likovne nagrade za njihove stvaritve. Lepo vabljeni, da se nam pridružite na dogodku, ki ga bodo s svojim glasbenim, plesnim in pevskim nastopom, popestrili otroci našega vrtca.